WinOrDie
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Prestavuvanje na TriC

Go down 
АвторПорака
TriCБрој на мислења : 6
Join date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Prestavuvanje na TriC   Саб Јан 22, 2011 1:47 am

Се викам Кристијан.Имам 13 год. и живеам во општина Ѓорче Петров.Учам во основното училиште "Димитар Миладинов" карши зелен пазар.Кантер играм редовно веќе 6 години и сум достигнат до називот Про.Тоа друго сто да ви кажам.zZzZzZ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2011-01-20

ПишувањеПредмет: Re: Prestavuvanje na TriC   Саб Јан 22, 2011 1:56 am

Welcome GF&HF !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://winordie.macedonianforum.net
kZk-Број на мислења : 10
Join date : 2011-01-20

ПишувањеПредмет: Re: Prestavuvanje na TriC   Нед Јан 23, 2011 8:17 am

zZZZ Pro Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TriCБрој на мислења : 6
Join date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: U klan?   Саб Јан 29, 2011 12:40 am

Moze vo klan?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Prestavuvanje na TriC   

Вратете се на почетокот Go down
 
Prestavuvanje na TriC
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
WinOrDie :: Pretstavuvanje :: Pretstavuvanje Clenovi-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog